security

Bezpiecznie

Posiadamy wszelkie wymagane przez UE i lokalne ustawodastwo licencje i certyfikaty na przewóz osób. Nasza kadra to doświadczeni kierowcy charakteryzujacy się wysokim poziomem kultury osobistej.

smiley_checkmark

Wygodnie

Nowoczesna i komfortowo wyposażona flota pojazdów zapewni Ci miłą podróż. Dysponujemy nowymi busami wyposażonymi w klimatyzację, wygodne fotele oraz dużą przestrzeń bagażową.

selftimer

Na czas

Zoptymalizowana trasa, wykwalifikowani kierowcy i nowoczesna flota pojazdów to tylko nieliczne z czynników wpływających na naprawdę krótkie czasy przejazdów.

Potrzebujesz transportu?

Chcesz podróżować z Holandii i Polski szybko, komfortowo i bezpiecznie?

Zamów busa!

O firmie

O firmie

Jesteśmy nowym graczem na rynku przewoźników, to fakt. Naszym celem jest wybić się poziomem usług, które chcemy oferować w możliwie konkurencyjnej cenie.

Czytaj więcej

Opinie klientów

Miły kierowca bezproblemowo dowiózł nas do celu, pomimo faktu że zmieniliśmy miejsce do którego chcieliśmy pojechać w momencie wsiadania do busa.

Ania

Zasięg

Aby zapewnić jak najwyższy poziom usług jesteśmy zmuszeni ograniczyć terytorium na którym obsługujemy klientów.Nasz zasięg usług w Polsce ogranicza się do województw: śląskie                      -wszystkie miasta i miejscowości z adresu na

Czytaj więcej